HMG Hakkında

Şirketimiz 5188 sayılı yasanın yürürlüğe girmesiyle birlikte ÇİÇEK TURİZM İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmasının bir kolu olarak %100 Yerli Sermayeli olarak   hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarını, kalite olgusu ile karşılayıp faaliyetlerini sürdüren  HMG Özel Güvenlik'in amacı; kaliteyi tüm çalışanlarına ortak bir sorumluluk olarak benimsetmek, hizmetin başlangıcından sonucuna kadar tüm sürecin denetim altında tutulduğu bir çalışma ortamı yaratmaktır.

 

HMG Özel Güvenlik  kısa sürede Türkiye genelinde hizmet veren en büyük güvenlik şirketlerinden biri haline gelmiştir.

 

Şirketimiz; ihtiyaç ve beklentilere en uygun, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri de göz önünde bulundurarak konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile risk analizleri yaparak, en uygun güvenlik hizmetini maksimum kalite ve minimum maliyet ile sağlamaktadır.

 

Hmg Özel Güvenlik olarak; sadece güvenlik elemanı tedarik eden bir şirketten öte, personelin hizmet içi eğitimlerine de büyük önem vermekte olup, ikna kabiliyeti, liderlik, hukuk ve halkla ilişkiler konularındaki eğitimleri de bünyemizde bulunan uzman akademik personeller aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

 

Kendimizi Hizmet verdiğimiz kurumun kardeş kuruluşu gibi görerek,  güvenlik personellerimiz, kuruma tam entegre olarak “sıfır hata” felsefesi ile görev yapmaktadır.