Vizyonumuz

Özel Güvenlik sektöründe profesyonel kadro ve teknoloji desteği ile sektörün kalite başarı çizgisini yükseltmek, alanında yapıcı, yönlendirici, saygı duyulan başarılı bir kurum olarak sektöre öncülük etmektir.

 Verilen tüm hizmetleri en modern yöntemlerle yerine getirmek, hizmet sunduğumuz kuruluşlarla karşılıklı güvene dayalı içten ve dürüst ilişkiler kurmak ve sürdürmek, işbirliği ve koordinasyonu sürekli ve yapıcı hale getirmek.


Güvenlik Hizmetlerinde; istenen güvenlik derecesini yer, zaman ve imkanlar ölçüsünde minimum maliyet ve optimum etkinlikle sağlamak.


Dünyadaki teknolojik gelişmeleri, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini izlemek, uygun deneme ve koşullarla hizmete yansıtmak.


Tüm çalışanları en üst düzeyde motive etmek personelin hizmet içi ve dışı mutluluk ve refahını sağlamak.


Modern yönetim, yöntem ve tekniklerine uygun olarak yaygın katılım ve yaygın sorumluluk anlayışıyla hizmet kalitesini sürekli geliştirmek.


Yüksek performansı ile sektörde örnek bir kuruluş olmaktır.

 

 

Bu günlere gelmemizde büyük emeği olan başta ÇİÇEK TURİZM İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ firması ve HMG ÖZEL GÜVENLİK  çalışanlarının her üyesi ile gurur duyuyor onlara ayrı ayrı teşekkür ediyor, Türkiye’nin hizmetinde geleceğe yürüyoruz, yürümeye devam edeceğiz.